My Blog

Як стати JavaScript розробником План дій для початківців

Хороший рекрутер — це акаунт-менеджер кандидата, який проведе по всіх етапах, даватиме своєчасні фідбеки, розказуватиме про те, на що чекати та до чого готуватися. Проте ця комунікація повинна бути взаємною. Вдала та своєчасна комунікація про будь-які затримки, зміни планів, відкритість та чесність — все це буде запорукою успішного проходження процесу переговорів з компанією. Ознайомитися з соцмережами, сайтом, статтями, відгуками на українських та міжнародних ресурсах. З одного боку, це допоможе скласти цілісну картину про спільні цінності, а також прочинить завісу ставлення до людей всередині компанії.

  • Назвіть основні правила, способи вирішення конфліктів і суперечок під час його проведення.
  • Вам можуть дати просту таску, у якій потрібно підрахувати кількість символів у рядку.
  • Тобто вже через 5 місяців навчання я потрапив на реальний проект.
  • Роботодавці часто перевіряють кандидатів на відсутність провокативних матеріалів, hate speech, violent content та іншого.
  • 30.Які альтернативні види баз даних використовуєте?
  • Наприклад, це може бути освіта, пробіли в професійній діяльності, робота в силових структурах та ін.

134.У чому різниця між npm install і npm ci? 136.Розкажіть про модульне підключення скриптів. Наведіть приклад використання завантажувальників / бандлерів модулів.137.У чому полягає різниця між git merge і git rebase? Назвіть основні правила, способи вирішення конфліктів і суперечок під час його проведення. Оскільки ви тільки вивчаєте JavaScript, то у вас ще немає кількох років досвіду комерційної розробки вебзастосунків, які можна було б додати до резюме. Крім того, через високу конкуренцію початківцям зараз досить складно знайти першу роботу.

Обговорюють зараз

Працюю з Java 8-14+, TypeScript 3.x, Spring, JS, Angular 9 та іншими суміжними технологіями. Більше 5 років навчаю студентів паралельно з комерційною діяльністю. Вважаю, що професійну діяльність оптимально поєднувати з менторством. На ТІ буде більш доречно спитати про технічні нюанси роботи, можна уточнити, скільки чекати фідбек після інтерв’ю тощо. Не бійтесь попросити час, якщо вам потрібно щось пригадати чи обдумати відповідь.

як пройти співбесіду Node.js Розробнику

У різних операційних системах використовуються різні команди. MacOS-trash використовується в MacOs, XDG Spec в Linux і recycle-bin у Windows. Після https://wizardsdev.com/ встановлення за допомогою наведеної вище команди створюється файл .eslintrc із набором правил із визначеннями помилок та їхніми умовами.

CBI — інтерв’ю за компетенціями для технічного фахівця

На HR-інтерв’ю в розробників розпитують про досвід та навчання, перевіряючи загальну відповідність позиції. Частково про вимоги можна дізнатися з інформації у вакансії. Фахівців просять детально розповісти про попередні проєкти й про те, яким був їхній внесок у кінцевий успіх. Крім професійних навичок, інтерв’юери також хочуть дізнатися, чи працювали ви у розподілених командах, як у вас справи з плануванням та вмінням розподіляти свій час. Відповідно, запитання на співбесіді JavaScript для Junior рівня стосуватимуться також цих аспектів.

З 800 кандидатів на початковому етапі відбору Сергію вдалося потрапити в 15, яких взяли на стажування. За три роки в EPAM Systems він встигнув попрацювати на трьох проєктах і провести близько 30 інтерв’ю з розробниками рівнів Middle та Senior. «Частий запит від кандидатів — це менторинг та навчанням всередині компанії.

Практичні завдання на співбесіді JavaScript-розробника

Проте в компанії у вас буде більше можливостей вирости професійно та зайняти високу посаду. Наприклад, прямо зараз ви можете подивитися на доступні курси з JavaScript від EPAM. В ньому можна знайти відповіді на більшість запитань, які ставить кандидат на співбесіді або в чаті з рекрутером. Мені подобається тенденція компаній з високим рівнем найму до підходу в описі деталей вакансій.

Якщо ознайомитись з командою перед співбесідою, це допоможе налагодити потрібний контакт та додасть вам додаткові бали. Будьте готові до дивних і незвичайних питань, які можуть здатися недоречними. Швидше за все, ваш інтерв’юер буде знати деякі ваші відповіді заздалегідь. Але до співбесіди можна і потрібно підготуватися.

ТЕСТОВЕ ЗАВДАННЯ

У сфері Front-end розробки все змінюється досить швидко, тому замовника найбільше буде цікавити ваш досвід останніх років. Непідготованість до співбесіди завжди помітна інтерв’юеру. І зазвичай саме це стає основною причиною відмови. У навчанні, як і в роботі, дуже важлива мотивація. Ви маєте захотіти стати розробником і спробувати зрозуміти, навіщо вам це потрібно.

Також вас можуть перепитати про знання мов, тож потрібно знати, як пройти співбесіду англійською. Можна зробити перший додаток для свого родича, у якого є бізнес. Або влаштуватися до веб-студії, де створюють сайти під ключ.

як пройти співбесіду Node.js Розробнику

Між наймаючим менеджером, тимлідом, сорсером та технічним рекрутером зберігається постійний зв’язок через HRM HURMA. Це дає можливість скоротити строк наймання конкурентного фахівця до 3–4 днів. Тісна робота в команді допомагає швидко наймати кращих frontend-розробників». Зворотний зв’язок від технічного фахівця з великим досвідом дає можливість «свіжим» поглядом ще раз подивитися на кандидата та знайти неочевидні проблеми, блокуючи моменти.

Важлива не стільки правильна відповідь, скільки ваша реакція. Програмуванням захопився зі шкільних олімпіад, тоді і отримав перший досвід наставництва. Комерційний досвід enterprise додатків на Java – 9 років, в Globallogic, Eleks, Ciklum. Досвід управління невеликою командою розробників отримав в департаменті розробки внутрішніх продуктів банку.

пакетів Node.js, які варто знати розробнику JavaScript для продуктивного та легкого життя

✔️ Моя роль в вирішенні цього інциденту була в тому, що… Розповідаємо про книги та інші ресурси з JavaScript для IT-фахівців Middle Node.js Розробник вакансії різного рівня. Я думаю, тут все залежить від версії мови. ES5 і справді простий і інтуїтивно зрозумілий.